Antypotowa mata dla dorosłych AeroMoov – komfortowa podróż podczas każdej pory roku.

Mata AeroMoov sprawdza się idealnie podczas letnich podróży. Dzięki opatentowanej technologii 3D, której nie da się zamknąć pod naciskiem, jest doskonała podczas upalnych, wakacyjnych dni. Zastosowana przewiewna warstwa zapewnia perfekcyjną wentylację. Dzięki wkładce antypotowej mokre plecy odejdą w zapomnienie!

AeroMoov

Praktyczna i super uniwersalna – pasuje do każdego rodzaju foteli samochodowych.

AeroMoov idealna jest na każdą porę roku. Oprócz jej wentylujących właściwości zabezpiecza także tapicerkę przed ubrudzeniem się i zapobiega ześlizgiwaniu się z fotela. Można ją bez problemu wyprać w 40 stopniach. Wkładka AeroMoov jest uniwersalna i pasuje do każdego typu foteli samochodowych.

AeroMoov

Wysoka przepuszczalność powietrza dzięki specjalnej strukturze.

Mata posiada specjalną, opatentowaną strukturę plastra miodu, która przeciwdziała nadmiernemu poceniu się podczas podróży. Dzięki warstwie 3D powstałe ciepło zostaje odprowadzone. Zastosowanie tego typu technologii pozwala na utrzymanie prawidłowej temperatury ciała nawet w upalne dni. Pamiętajmy, że kontrola temperatury ciała jest bardzo ważna, nie tylko z powodu higieny, ale także ze względu na możliwość przegrzania organizmu.

AeroMoov

Bardzo łatwe i szybkie mocowanie wkładki AeroMoov.

Wkładka posiada bardzo intuicyjny system mocowań za pomocą metalowego “klipsa”, który należy przełożyć przez zagłówek i środek fotela. Dzięki zastosowaniu takiej metody mocowania możemy zdemontować wkładkę szybko i bezproblemowo. Jedynym problemem jest brak dolnych mocowań do spodu fotela, przez co wkładka potrafi zawijać się i ślizgać podczas wsiadania do auta. Co warto pochwalić – montaż i demontaż to proces, który zajmuje maksymalnie jedną minutę.

AeroMoov

Podsumujmy wady i zalety wkładki AeroMoov.

Wkładka przeznaczona jest na wszystkie pory roku, idealnie sprawdzi się zarówno w lato, jak i w zimę. Jej wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie, góra pokryta jest bawełną organiczną, dzięki czemu otrzymujemy niezwykle miękki i komfortowy materiał. Wkładka jest praktyczna, oprócz wentylowania naszego ciała, chroni także tapicerkę samochodu i zapobiega zsuwaniu się z fotela. Jest także niezwykle uniwersalna, pasuje do każdego rodzaju foteli samochodowych (przednich). Można prać ją w 40 stopniach i cieszyć się długim czasem jej użytkowania. Na tyle zalet wkładka ma tylko jedną wadę – przy wsiadaniu do samochodu potrafi się przesunąć lub zawinąć, ze względu na brak dolnych mocowań do fotela samochodowego.

AeroMoov

Moja ocena tego produktu to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
AeroMoov wkładka antypotowa dla dorosłych
Ocena
41star1star1star1stargray