Kinderkraft Oneto3bezpiecznie i komfortowo w podróży.

Dzisiaj pod lupę bierzemy fotelik Kinderkraft Oneto3, który w obecnym okresie wakacyjnym sprawdzi się idealnie w podróży. W okresie letnim warto wzmocnić świadomość konsumentów na temat bezpieczeństwa, które powinno być priorytetem. Większość okresu wakacyjnego spędza się w podróży samochodem, warto więc pomyśleć o foteliku, który zapewni dziecku najwyższy stopień bezpieczeństwa. Decydując się na zakup fotelika, trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów: dobrać fotelik do wzrostu dziecka, sprawdzić wyniki testów bezpieczeństwa, przeanalizować, w jaki sposób fotelik funkcjonuje, poznać jego działanie.

Kinderkraft Oneto 3

Bezpieczeństwo w foteliku Kinderkraft Oneto3.

W przypadku fotelika samochodowego Oneto3 bezpieczeństwo potwierdziły trzy niezależne instytucje testujące: ADAC, Stiftung Warentest oraz OAMTC. W Oneto3 warto również docenić aspekt wizualny, porządne nowoczesne wykonanie i funkcjonalność. Fotelik ma bardzo miękką wkładkę wykonaną z poliestru, sprawia wrażenie bardzo wygodnej. Pokrowiec można łatwo utrzymać w czystości, ściągnąć i wyprać w pralce. Wewnątrz znajdują się miękkie pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Pasy posiadają nakładkę antypoślizgową, która amortyzuje wstrząsy. System SPS, czyli wzmocniona skorupa fotelika stanowi dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi. Co więcej, fotelik przeznaczony jest dla dzieci o wadze 9-36 kg, czyli duży plus, ponieważ można użytkować go dość długo. Kinderkraft Oneto3 jest objęty programem 10 lat gwarancji.

Dlaczego Oneto3 to najlepszy wybór dla Twojego dziecka?

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, klasa i funkcjonalność. Fotelik jest w stanie służyć Ci na lata, dzięki 9-poziomowej regulacji zagłówka, którą można dostosować do wzrostu dziecka. W celu regulacji zagłówka wystarczy wcisnąć pomarańczowy guzik i pociągnąć energicznie do góry, należy zrobić to pewnym, zdecydowanym ruchem. Jeśli pasy bezpieczeństwa nie będą już potrzebne, jest możliwość schowania ich, w tym przypadku trzeba się trochę pobawić i odpiąć kilka guzików. Oparcie posiada 5-stopniową regulację i tym samym można je dostosować do potrzeb dziecka. Fotelik cieszy się ogromnym uznaniem wśród konsumentów i ma bardzo dobre opinie, warto pokusić się o jego zakup i wypróbować – zadowolenie gwarantowane. 

Kinderkraft Oneto 3

Szybki montaż fotelika samochodowego Kinderkraft Oneto3.

Co do kwestii montażu jest to bardzo łatwe i przyjemne. Montaż fotelika dla pierwszej grupy wagowej, czyli 9-18kg odbywa się przy pomocy mocowania ISOFIX i górnego pasa Top Tether. Po dwóch stronach fotelika znajdują się dwa guziki, które trzeba wcisnąć i pchnąć. O prawidłowym wpięciu fotelika świadczy kolor zielony na mocowaniu ISOFIX. Tak samo w przypadku poprawie naciągniętego paska Top Tether, czyli poprawnie naprężony: widoczny kolor zielony. Dziecko przytrzymujemy przy pomocy pasów wewnętrznych. Odpowiednią wysokość pasów naramiennych uprzęży ustawiamy tak, aby pas wchodził w oparcie fotelika nieco powyżej ramion dziecka. Należy dopilnować, aby pasy naramienne były dobrze dopasowane do ramion dziecka.

Montaż dla dzieci z drugiej i trzeciej grupy wagowej (15-36 kg):

Na początku trzeba schować pasy wewnętrzne, które są już zbędne. Następnie fotelik montuje się za pomocą mocowania ISOFIX, pasa Top Tether oraz 3-punktowych pasów pojazdu. Zagłówek powinien być dobrze dostosowany do głowy dziecka, tak aby pas przechodził między ramieniem a szyją dziecka.

Kinderkraft Oneto 3

Nasza recenzja fotelika Kinderkraft Oneto3 na YouTube.

Tekstowa recenzja to dla ciebie za mało? Nasze opisy i zdjęcia nie rozwiewają wszelkich twoich wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji na Youtubie. W poniższym filmie znajdziesz między innymi: ogólną prezentację wyglądu fotelika oraz przedstawienie jego funkcji. Oprócz tego zobaczysz tam także instrukcję poprawnego montażu fotelika. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz więcej o Kinderkraft Oneto3!

Moja ocena tego produktu to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Kinderkraft Oneto3
Ocena
51star1star1star1star1star