Kinderkraft Evolution Cocoon to niezwykły wózek wielofunkcyjny 2w1. Dzięki miękkiej gondoli Cocoon możemy korzystać z wózka już od pierwszych dni!

Kinderkraft Evolution Cocoon to niezwykła spacerówka. Wózek przeznaczony jest dla dzieci już od ich pierwszych dni. Wykonanie oraz dbałość o detale w przypadku tego wózka jest na wysokim poziomie. Jest to wózek wielofunkcyjny. Korzystanie z niego to sama przyjemność, a co najważniejsze jest bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze. Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem tego modelu, to niech nie traci dłużej chwili. Wózek posiada wiele udogodnień, przez które staje się atrakcyjniejszy. Kupując spacerówkę, w zestawie otrzymamy: miękką gondolę (cocoon), folię przeciwdeszczową, moskitierę, okrycie na nóżki oraz uchwyt na kubek.

Kinderkraft Evolution Cocoon

Powiększana budka Kinderkraft Evolution Cocoon.

Budka w wózku Kinderkraft Evolution Cocoon zapewnia ochronę na najwyższym poziomie. Wodoodporny materiał oraz filtr UPF50+ chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, wiatrem, a także niesfornym deszczem, który obecnie przy tej porze roku najbardziej nam doskwiera. Dzięki zameczkowi, który znajduje się w środkowej części budki, możemy ją z łatwością powiększyć. Po powiększeniu budki ukazuje nam się z kolei drugi zamek, w którym znajduje się siateczkowe okienko. W cieplejsze dni siateczka w budce zapewni lepszy dostęp powietrza do naszego maluszka.

Kinderkraft Evolution Cocoon

Siedzisko, podnóżek oraz teleskopowa rączka w wózku Kinderkraft Evolution Cocoon.

Siedzisko można zamontować przodem bądź tyłem do rodzica. System przekładania siedziska jest niewyobrażalnie łatwy. Aby wyciągnąć siedzisko a tym samym zamontować je według uznania należy przy użyciu jednej ręki złapać przycisk do pochylania siedziska i nakierować siedzisko tak, aby dwie szare linie na stelażu i siedzisku się połączyły.

Kinderkraft Evolution Cocoon

Komfortowa i szybka regulacja siedziska w Kinderkraft Evolution Cocoon.

Wózek Kinderkraft Evolution Cocoon zapewnia trzy poziomy regulacji oparcia: od pozycji siedzącej, aż po pozycję leżącą, która wraz z ustawionym podnóżkiem zapewni pozycję odpowiednią do snu dziecka. Regulacja oparcia jest praktycznie taka sama, jak w przypadku innych wózków dostępnych na rynku. Podnóżek posiada czterostopniową regulację, w celu zapewnienia najwyższego komfortu. Rączkę wózka można regulować na czterech różnych wysokościach, dzięki temu dostosujemy ją do własnych potrzeb.

Kinderkraft Evolution Cocoon

Gondola kokon w wózku Kinderkraft Evolution Cocoon.

Kinderkraft Evolution Cocoon daje możliwość wpięcia miękkiej gondoli typu Cocoon, która jest w stanie zabezpieczyć dziecko do szóstego miesiąca życia. Taka gondola to dość ciekawy pomysł. Jest ultralekka, poręczna, i dobrze sprawdzi się w podróży, ponieważ nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Aby wpiąć gondole, należy ustawić siedzisko oraz podnóżek do pozycji leżącej, a następnie po prostu włożyć gondole. Następne po włożeniu gondoli należy przeciągnąć pasy pod spodem i spiąć je ze sobą. Po tych czynnościach gondola gotowa jest do użytku.

Kinderkraft Evolution Cocoon

5-punktowe pasy oraz pałąk zabezpieczający w wózku Kinderkraft Evolution Cocoon.

Producent dołożył wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W siedzisku umieszczone zostały pięciopunktowe pasy zabezpieczające. Pasy posiadają miękkie nakładki, które zapewnią dodatkowy komfort użytkowania. W wózku znajduje się również pałąk stanowiący dodatkową ochronę, który w prosty sposób można wypiąć z obu stron.

Kinderkraft Evolution Cocoon

Gumowe koła oraz hamulec nożny w wózku Kinderkraft Evolution Cocoon.

Koła są solidnie, porządnie wykonane. Mniejsze przednie koła są skrętne, dzięki czemu manewrowanie po różnych nawierzchniach nie będzie sprawiać problemów. Koła przednie można zablokować do jazdy na wprost. Wszystkie cztery koła posiadają dobrą amortyzację.  Wózek prowadzi się bardzo dobrze. Warto dodać, że gumowe koła wypełnione zostały pianką EVA, stąd ich wytrzymałość i odporność na różne typy nawierzchni. Z tyłu w centralnej części stelaża znajduje się hamulec nożny.

Kinderkraft Evolution Cocoon

Kosz w wózku Kinderkraft Evolution Cocoon.

Wózek oferuje nam duży, pojemny kosz. Producent zapewnia, że ma on możliwość obciążenia nawet do 4 kg. Od dzisiaj wraz z wózkiem Evolution Cocoon zakupy nie są nam straszne!

Kinderkraft Evolution Cocoon

Szybkie składanie wózka Kinderkraft Evolution Cocoon.

Co do kwestii składania tutaj również nie ma zastrzeżeń, jest to bardzo szybkie, proste i idzie sprawnie, nawet tym, którzy mają pierwszy raz do czynienia z wózkiem. Aby złożyć wózek, należy popchnąć siedzisko do przodu. Pod siedziskiem ujawnia nam się cały mechanizm fachowo nazwany CLICK&FOLD. Składanie najlepiej zobrazuje filmik, który pokazuje wszystko od A do Z. Wózek posiada również zabezpieczenie przed rozłożeniem. Dzięki blokadzie będziemy mieli pewność, że nic w transporcie bez naszej wiedzy się nam nie rozłoży.

Kinderkraft Evolution Cocoon

Nasza recenzja wózka Kinderkraft Evolution Cocoon na YouTube.

Tekstowa recenzja to dla ciebie za mało? Nasze opisy i zdjęcia nie rozwiewają wszelkich twoich wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji na Youtubie. W poniższym filmie znajdziesz między innymi: ogólną prezentację wyglądu wózka oraz przedstawienie jego funkcji. Oprócz tego zobaczysz tam także składanie wózka. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz więcej o Kinderkraft Evolution Cocoon!

Moja ocena tego produktu to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Kinderkraft Evolution Cocoon
Ocena
51star1star1star1star1star
Kategorie: Na czasie