Baby Jogger City Mini 2 nowa odsłona kultowego modelu. Nowoczesność w tradycyjnym wydaniu.

Baby Jogger City Mini 2 to propozycja od znanego amerykańskiego producenta. W tym wózku możemy przewozić dziecko o maksymalnej masie ciała 22 kg. City Mini 2 to nowa odsłona kultowego modelu Baby Jogger. Jest to propozycja dla tych rodziców, którzy cenią sobie tradycyjny wygląd, a zarazem poszukują czegoś z nutką nowoczesności. Czy można połączyć te dwie rzeczy? Oczywiście, że tak. Wersja czterokołowa jest naprawdę zwrotna i bardzo funkcjonalna. Wózek jest w stanie zapewnić nam, jak i naszemu dziecku najwyższy komfort użytkowania w czasie podróży. W przypadku tego wózka kolory, jak i stelaż stanowią całkiem dobre połączenie, wszystko do siebie pasuje. Stelaż wykonany został z aluminium, dzięki czemu jest lekki i odporny na zniszczenia. Tapicerka została wykonana z takich materiałów, które pozwalają nam na zachowanie czystości. Producent dał nam możliwość zamontowania gondoli, którą można dokupić oddzielnie. Przeistoczenie spacerówki w wózek głęboki pozwoli nam na przewóz dziecka do około 6 miesiąca życia.

Baby Jogger City Mini 2

Budka z filtrem ochronnym UV 50+ City Mini 2.

Budka została wykonana ze specjalnych materiałów, które zapewnią twojemu dziecku najwyższą ochronę przed promieniowaniem słonecznym, które może być bardzo szkodliwe. W budce znajdują się dwa okienka, które są przymocowane na rzep. Nie są to okienka siateczkowe tylko foliowe, przez które można obserwować naszą pociechę podczas dłuższych spacerów. Co więcej, budkę można regulować w aż 4 poziomach.

Baby Jogger City Mini 2

Siedzisko i podnóżek w wózku spacerowym.

Oparcie wózka Baby Jogger City Mini 2 można regulować. Dzieje się to przy pomocy paska, który znajduje się z tyłu oparcia. Regulacja jest płynna i nie ma z góry narzuconych stopni. Oparcie można ustawić zatem według własnych upodobań. Siedzisko można rozłożyć aż do pozycji leżącej. Po tej czynności ukazuje nam się okienko wentylacyjne, które jest pokaźnych rozmiarów. Otwór wentylacyjny zapewni lepszą cyrkulację powietrza w upalne dni. Podnóżek można regulować albo do pozycji standardowej, które pozwoli na swobodne oparcie nóżek bądź na płasko podczas kiedy nasze dziecko śpi.

Baby Jogger City Mini 2

Bezpieczeństwo naszego dziecka w Baby Jogger City Mini 2.

O bezpieczeństwo naszego maleństwa dbają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Zabezpieczają one dziecko przed zsunięciem się z wózka i są bardzo komfortowe. W wózku jest również hamulec nożny, dzięki niemu wózek nie będzie w stanie przesunąć się bez naszej wiedzy. Niestety w przypadku tego wózka nie ma dołączonego pałąka, aczkolwiek można znaleźć dużo sklepów, które oferują pałąk w postaci gratisu do zakupu.

Cztery koła w Baby Jogger City Mini 2.

Producent stworzył dwie wersję: trzykołową i czterokołową. Jeśli jesteś zwolennikiem czterech kółek, ten model będzie dla ciebie. Przednie koła wózka czterokołowego zostały wyposażone w funkcje swobodnego skręcania. Sprawdzą się one idealnie przy manewrowaniu w czasie podróży, mają również możliwość zablokowania ich do jazdy na wprost. Wszystkie cztery koła są piankowe. Piankowe koła są o tyle dobre, gdyż są bardzo wytrzymałe, nie można ich przebić. Wszystkie koła można ściągnąć. Dzięki temu, że koła są tak odporne, posłużą na długo.

Baby Jogger City Mini 2

Praktyczny kosz w wózku City Mini 2.

Jeśli lubisz poranne spacery do sklepu z dzieckiem, ten wózek na pewno sprawdzi się jako idealny towarzysz do tego typu wypadów. Baby Jogger City Mini 2 oferuje kosz, który pomieści twoje zakupy. Koszyk jest łatwo dostępny. Nie ma żadnego zapięcia. Subtelnie wykonany z siateczki. Jeśli jesteś sympatykiem tego typu kosza i wrzucenia do niego coś na szybko ten wózek sprawdzi się idealnie.

Baby Jogger City Mini 2

System składania wózka City Mini 2.

Składanie wózka również nie stanowi większych problemów. Robi się to szybko i bardzo prosto przy pomocy paska, który trzeba pociągnąć. Po złożeniu wózek staje się kompaktowy oraz sam stoi, jest to ogromne ułatwienie, kiedy musimy wózek gdzieś przechować bądź przewieźć. Wózek posiada blokadę, która zabezpiecza przed ponownym rozłożeniem, np. podczas podróży.

Nasza recenzja wózka Baby Jogger City Mini 2 na YouTube.

Tekstowa recenzja to dla ciebie za mało? Nasze opisy i zdjęcia nie rozwiewają wszelkich twoich wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji na Youtubie. W poniższym filmie znajdziesz między innymi: ogólną prezentację wyglądu wózka, prezentację 360 stopni, która pozwoli Ci na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Oprócz tego zobaczysz tam wszelkie możliwe regulacje w wózku Baby Jogger City Mini 2 oraz jego składanie. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Najlepsza cena Baby Jogger City Mini 2!

Moja ocena tego produktu to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Baby Jogger City Mini 2
Ocena
51star1star1star1star1star
Kategorie: Na czasie