Cybex Balios S Lux – popularny wózek w zupełnie nowej, ulepszonej odsłonie! Nowe kolory, poprawione składanie. Nowość 2020.

Nowa odsłona wózka Cybex Balios S Lux to ulepszona wersja popularnego wózka Balios S w zupełnie nowej, odmienionej kolorystyce, która zachowana jest w aktualnie panujących trendach: od ciemniejszych, bardziej stonowanych kolorów, do tych jaśniejszych, letnich. Najbardziej wpadł mi w oko kolor Magnolia Pink, który jest odpowiedni na nadchodzącą pogodę, jest pięknie różowy i bardzo dziewczęcy. Dostępnych jest jeszcze pięć innych kolorów: Navy Blue, Classic Beige, River Blue, Soho Grey oraz klasyczny Deep Black. Dzięki takiej kolorystyce każdy powinien wybrać kolor dla siebie. Oprócz koloru materiału można wybrać kolor ramy: czarny lub srebrny. Co do materiału – producent proponuje nam nowy rodzaj tapicerki Superior, który powinien być przyjemniejszy w dotyku. Według producenta wózek przeznaczony jest dla dzieci do około czwartego roku życia (max. 22kg). Rama używana może być także w systemie podróżnym 4w1. Wózek Balios S Lux jest prosty w użytkowaniu oraz zapewnia dużo lepszy komfort jazdy.

Balios S Lux

Budka i gondola wózka Cybex Balios S Lux.

Duża budka XXL zapewnia całkowitą ochronę dla dziecka, dzięki wbudowanemu filtrowi przeciwsłonecznemu UPF50+, chroni przed słońcem oraz innymi nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi. Budkę przedłuża się za pomocą zameczka znajdującego się na środku. W budce została umieszczona siateczka, która pozwala na zaglądanie do dziecka i lepszy przepływ powietrza.

Balios S Lux

Regulacja rączki oraz podnóżka Balios S 2020.

Teleskopowa rączka ma możliwość przedłużenia. Taka opcja pozwoli to na dostosowanie do wzrostu rodzica. Dzięki regulacji siedziska oraz podnóżka możemy zwinnym ruchem ustawić wózek do pozycji leżącej, odpowiedniej do snu dla naszego dziecka. W środku miękkiego siedziska znajdują się pięciopunktowe pasy, które zabezpieczają dziecko oraz pałąk, który również pełni funkcję ochronną. Barierkę zabezpieczającą można wyciągnąć jednostronnie lub usunąć całkowicie, robi się to szybko i bez większych problemów, za co daję ogromny plus.

Balios S Lux

Cztery amortyzowane koła i kosz na zakupy.

W stelażu wózka znajdują się cztery wysokiej jakości amortyzowane koła. Wózek prowadzi się przyjemnie i bez większych problemów. Koła wykonane zostały z gumy oraz pianki, są bardzo trwałe. Przy codziennych spacerach nie powinny się zniszczyć. Dzięki temu, że koła nie zawierają dętki, są nie do przebicia. Mniejsze, przednie koła są obrotowe, istnieje opcja zablokowania ich do jazdy na wprost. Wszystkie cztery koła w razie potrzeby można szybko zdemontować. Żadne zakupy nie są straszne z nowym wózkiem Balios S Lux. Spacerówka posiada duży, pojemny kosz, który pomieści najpotrzebniejsze rzeczy i jeszcze więcej. Do kosza według producenta można wrzucić aż 5kg. Kosz można zdjąć do czyszczenia.

Balios S Lux

Nowe, ulepszone składanie wózka Balios S Lux.

W nowszej wersji wózka można spodziewać się ulepszonego, a co za tym idzie dużo łatwiejszego składania wózka. Za pomocą jednego płynnego ruchu możemy w krótkim czasie złożyć wózek. Na rączce znajdują się przyciski (jeden należy wcisnąć a drugi przesunąć jednocześnie), a następnie pchnąć rączkę wózka płynnym ruchem do przodu. Po złożeniu należy docisnąć ramę do zatrzasku, który blokuje wózek przed ponownym rozłożeniem. Wózek po złożeniu utrzymuje się w pozycji pionowej i jest gotowy do przechowywania.

Nasza recenzja wózka Cybex Balios S Lux na YouTube.

Tekstowa recenzja to dla ciebie za mało? Nasze opisy i zdjęcia nie rozwiewają wszelkich twoich wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji na Youtubie. W poniższym filmie znajdziesz między innymi: ogólną prezentację wyglądu wózka, prezentację 360 stopni, która pozwoli Ci na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Oprócz tego zobaczysz tam wszelkie możliwe regulacje w wózku Balios S Lux 2w1 oraz jego składanie. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Najlepsza cena Cybex Balios S Lux!

Moja ocena tego produktu to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Cybex Balios S Lux
Ocena
51star1star1star1star1star
Katalogowa nazwa produktu
Cybex Balios S Lux
Cena
PLN 1599
Dostępność
Available in Stock