Interesująca, lekka konstrukcja: wózek Cybex Eezy S Twist oferuje wygodną i płynną jazdę zarówno w mieście jak i w terenie.

Wózek Cybex Eezy S Twist został zaprezentowany na targach dziecięcych w Kolonii w 2017 roku, gdzie prezentowane są nowości z branży dziecięcej. Zrecenzuje go dla Was i opisze okiem eksperta. Wskażę również różnice pomiędzy jego młodszym bratem – Cybexem Eezy S, dzięki czemu każdy z was, będzie mógł wybrać odpowiedni wariant wózka.

Wózek Cybex Eezy S Twist

Największa różnica pomiędzy Cybex Eezy S Twist a Eezy S?

Można obrócić go względem kierunku jazdy dzięki najnowszemu systemowi 360º, bez konieczności ściągania siedziska – wystarczy tylko jeden ruch ręką. Obracane siedzisko to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia obsługę wózka spacerowego. Cybex Eezy S Twist to prawdziwa nowość wśród wózków. Wózek Eezy S Twist posiada również większą budkę w porównaniu do jego młodszego brata – Eezy S. To naprawdę ciekawa propozycja dla waszych dzieci, moim zdaniem dopłata do nowszej konstrukcji Twista jest warta swojej ceny.

Wózek Cybex Eezy S Twist

Zachwycający, nowoczesny design wózka Cybex Eezy S Twist.

Wózek posiada wiele różnych wersji kolorystycznych, więc z pewnością każdy wybierze coś dla swojej pociechy. Siedzisko Cybex Eezy S Twist jest wyścielone miękkim materiałem, dzięki czemu wózek jest wyjątkowo wygodny. Posiada możliwość regulacji oparcia, które zapewni niezwykły komfort twojemu dziecku. Jak już wcześniej zostało wspomniane, wózek posiada system obrotu siedziska o 360 stopni. Pozwala on na obrót względem kierunku jazdy, dzięki czemu wasze dziecko może lepiej poznawać otaczający je świat.

Wysokiej jakości oddychające materiały.

Wózek wykonany jest ze świetnej jakości materiałów – lekkich, wytrzymałych i ładnych. Siedzisko jest wyścielone miękkim materiałem, dzięki czemu wózek jest wyjątkowo wygodny. Oparcie spacerówki można regulować i rozłożyć do wygodnej pozycji poziomej, idealnej dla noworodków i do snu. Regulacja oparcia znajduje się z tyłu wózka, możesz to zrobić bez konieczności wyjmowania dziecka.

Wózek Cybex Eezy S Twist

Niespotykana lekkość i zwinność w warunkach miejskich.

Wózek waży 7.7kg, dzięki czemu nie ma problemu z jego przenoszeniem. Przednie koła wózka spacerowego Cybex Eezy S Twist są skrętne, dzięki czemu wózek doskonale się prowadzi. Amortyzacja niweluje wstrząsy na nierównym podłożu, dzięki czemu dziecko może spokojnie spać podczas podróży. Wózek ma miękkie zawieszenie przednie i tylne.

Wózek Cybex Eezy S Twist

Banalnie prosty system składania jedną ręką do małych rozmiarów.

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist łatwo się składa, dzięki czemu można to zrobić jedną ręką. Spacerówkę można postawić w pozycji pionowej lub poziomej. Złożony wózek wyposażony jest w wygodną rączkę do przenoszenia i blokadę przed samoczynnym rozłożeniem. Kompaktowy wózek po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu bez trudu zmieścisz go nawet w małym bagażniku. Lekkość wózka pozwala na jego bezproblemowe przenoszenie.

Warunki poza miastem nie są mu straszne mimo jego małych rozmiarów.

Czasem zdarzy się tak, że wyjdziemy z dzieckiem na spacer i droga się kończy… z Cybexem Eezy S Twist to nie problem, poradzi on sobie nawet na leśnych ścieżkach. Dzięki obrotowemu siedzisku, jadąc przodem do kierunku jazdy, twoje dziecko jest w stanie obcować z otaczającą je przyrodą. Kółka mimo małych rozmiarów radzą sobie nawet na trawie.

Wózek Cybex Eezy S Twist

Nie martw się o bezpieczeństwo swojego dziecka: Europejska norma EN 1888.

Wózek Cybex Eezy S Twist wyposażony jest w solidne pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie powstrzymają nawet wyjątkowo energiczne dziecko przed przypadkowym wysunięciem się z wózka. Pasy posiadają miękkie ochraniacze, chroniące delikatne ramiona dziecka przed otarciami. Z tym wózkiem nigdy więcej nie będziecie obawiali się o bezpieczeństwo swojej pociechy. Posiada także skuteczny hamulec, dzięki któremu wózek nigdy sam nie odjedzie.

Wózek Cybex Eezy S Twist

Szeroka budka z filtrem UVP 50+ ochroni twoje dziecko przed słońcem.

Siedzisko spacerówki Cybex Eezy S Twist wyposażone jest w szeroką, regulowaną budkę. Posiada ona rozkładany daszek przedni, który ochroni dziecko przed słońcem padającym z przodu, w razie potrzeby daszek można schować, aby dziecko widziało więcej otaczającego je świata. Budka pokryta jest materiałem zawierającym filtr UVP 50+, który zapewnia dziecku jeszcze lepszą ochronę przed szkodliwymi promieniami. Dzięki budce z ochroną UV nie potrzebujecie parasolki do wózka.

Wózek Cybex Eezy S Twist

Przejdźmy do strony technicznej tego produktu:

Wymiary:

 • Długość / Szerokość / Wysokość: 85 x 45 x 103cm,

 • Szczegółowe wymiary:
  • Siedzisko: długość: 71cm, szerokość: 28cm, głębokość: 26cm,
  • Przednia oś: szerokość: 45cm,
  • Tylna oś: szerokość: 35cm,
  • Kosz na zakupy: długość: 42cm, szerokość 28cm.

 • Wymiary po złożeniu:
  • Szerokość: 45cm,
  • Wysokość: 60cm,

 • Gwarancja: 24 miesiące, System DOOR TO DOOR (D2D) – wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon,
 • Kategoria wagowa: Dla dzieci od 0 do 17kg,
 • Kategoria wiekowa: Dla dzieci od urodzenia do 4 lat,
 • Waga: 7,7kg.

Zobacz najlepszą ofertę na Ceneo.

Moja ocena tego wózka:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Cybex Eezy S Twist
Ocena
51star1star1star1star1star