Spacerówka Greentom Classic – ciekawy, nowoczesny a co najważniejsze najbardziej ekologiczny wózek na świecie, który trafia w coraz to szybszym tempie w serca rodziców.

W dzisiejszych czasach ekologia króluję na świecie, a wózek Greentom Classic bez dwóch zdań jest liderem i zasługuje na miano najbardziej wyszukanego stuprocentowego eko wózka. Greentom Classic został wykonany z materiałów z odzysku i pochodzących z recyklingu, materiały są trwałe i wysokiej jakości. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Prostota, ekologia, jak i użyteczność to wyróżniające się cechy wózka. Greentom Classic najlepiej radzi sobie w miejskim klimacie podczas spacerów, gdyż prowadzi się on z fenomenalną lekkością. Kolejną zaletą wózka jest składanie, które nie wymaga nadzwyczajnej siły i mogę śmiało stwierdzić, bazując na moim doświadczeniu, ze składanie wózka nie sprawiło mi żadnego problemu. Lekki prosty i użyteczny – czego chcieć więcej? Greentom Classic jest dobrym początkiem dla ludzi, którzy chcieliby zacząć przygodę z ekologią.

Greentom Classic

Prosty, ekologiczny design wózka Greentom Classic.

Greentom posiada niebanalny design bez zbędnych i skomplikowanych dodatków, mimo tego uważam, że priorytetem dobrego wózka powinna być jego użyteczność, a Greentom Classic właśnie takową posiada. Spacerówka jest lekka, zwrotna i prowadzenie jej było dla mnie czystą przyjemnością. Warto raz jeszcze przeanalizować jego urzekający wygląd, który na pewno zwraca na siebie uwagę, gdyż sporo różni się od tradycyjnego wózka. Projekt stworzony został z wysokiej jakości materiałów przetworzonych. Tkanina wózka została wykonana z plastikowych butelek a jego rama z polipropenu. Zapewne pod względem pomysłowości wózek zajmuje pierwsze miejsce i nie ma co ukrywać, że wzbudza podziw nie tylko, dlatego że jest wyjątkowo użyteczny, wytrzymały, jak i łatwy w obsłudze, ale tez propaguje on ekologie. Dzięki tej spacerówce możemy chociaż odrobinę wesprzeć naszą planetę i zadbać o środowisko.

Greentom Classic

Wszystkie możliwości wózka Greentom Classic.

Budka wózka, tak samo jak jego ogólna konstrukcja stawia na prostotę, dlatego też nie ma możliwości jej regulacji. Istnieje jedynie możliwość rozłożenia lub złożenia budki. Ponadto zapewnia ona ochronę naszemu dziecku przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi takimi jak wiatr, czy promieniowanie UV. Oparcie spacerówki posiada z tyłu pasek do regulacji, dzięki któremu możemy ustawić siedzisko do pozycji półleżącej. Z myślą o dobrze dziecka została zamontowana barierka ochronna, którą z łatwością możemy odczepić. Greentom posiada również pasy bezpieczeństwa, które zapewnią najwyższą ochronę twojemu dziecku.

Greentom Classic

Dwie różnice pomiędzy wersją 2017 a 2018.

Nowsza wersja wózka Greentom Classic posiada lepszej jakości, grubsze piankowe koła. Dzięki takiemu usprawnieniu spacery są jeszcze przyjemniejsze. Mimo braku amortyzacji nowsze koła świetnie radzą sobie nawet na wyboistym podłożu. Kolejną zmianą jest możliwość regulacji oparcia, co pozwala twojemu dziecku na bardziej komfortowe podróżowanie niż w poprzedniej wersji. Zmiany są drobne, aczkolwiek polepszają korzystanie z wózka.

Greentom Classic

Banalnie proste składanie wózka Greentom Classic i jego ogólne użytkowanie.

Greentom składa się szybko i łatwo do małych rozmiarów. Nie jest to niestety system składania jedną ręką jak w wózkach Cybex. Wózek po złożeniu można postawić w pozycji wolnostojącej. Dzięki posiadanemu pałąkowi przenoszenie wózka po złożeniu jest niezwykle łatwe i przyjemne. Greentom posiada również kosz na zakupy – jest on małych rozmiarów, aczkolwiek według producenta potrafi pomieścić do 10 litrów. Niestety jego usytuowanie i kształt utrudniają przewożenie większych przedmiotów. Przez to najlepiej zaopatrzyć się w dodatkową torbę lub organizer montowany na rączce wózka. Wózek jest niezwykle ładowny, można przewozić w nim nawet starsze dziecko do 18 kilogramów.

Brak regulacji rączki – ale czy jest to problemem?

Rączka w wózku Greentom Classic nie jest regulowana, nie jest to natomiast żadnym problemem, ponieważ jej wysokość jest dostosowana do osób średniej postury. Wysokość rączki to 100 centymetrów – nie sprawiało mi to żadnych problemów podczas korzystania.

Greentom Classic

Bezpieczeństwo to podstawa, którą Greentom gwarantuje.

Spacerówka posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki którym twoja pociecha jest niezwykle bezpieczna, nawet podczas podróży po wyboistym podłożu. Dodatkowym atutem Greentoma jest pałąk, który jest częścią zestawu. Ochrania on dziecko przed zsunięciem się z siedziska. Istnieje możliwość jego łatwego demontażu, co pokazaliśmy na filmie. Bezpieczeństwo w Greentomie Classic jest bezwzględnie na najwyższym możliwym poziomie.

Greentom Classic

Ogromne możliwości personalizacji Greentoma Classic.

Wózek posiada ogromną ilość możliwych konfiguracji kolorystycznych. Do wyboru trzy kolory ram: biały, szary i czarny oraz dziesięć kolorów tapicerek: miętowy, pomarańczowy, różowy, czarny, beżowy, turkusowy, czerwony, granatowy, oliwkowy, szary. Dzięki tak dużej możliwości wyboru kolorystyki wózka możesz wybrać odpowiadające ci zestawienie.

Greentom Classic

Przejdźmy do strony technicznej tego produktu:

Wymiary:

  • Wysokość rączki: 100cm,
  • Wysokość przedniego koła: 16,5cm,
  • Wysokość tylnego koła: 20cm,
  • Długość siedziska: 92cm.

Greentom Classic

Wymiary po złożeniu:

  • Wysokość: 72cm,
  • Szerokość: 55cm,
  • Długość: 25cm.

Greentom Classic

Zobacz najlepszą ofertę na Ceneo.

Moja ocena tego wózka to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Greentom Classic
Ocena
51star1star1star1star1star