Wózek Cybex Balios M to ogromna funkcjonalność i niesamowita elegancja w jednym.

Spacerówka Cybex Balios M jest dobrym przykładem uniwersalnego wózka, który łączy ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy takie jak funkcjonalność i bardzo dobrze dobrany design. Wózek dobrze sprawdza się w mieście i radzi sobie z wszystkimi napotkanymi na drodze przeciwnościami, które na nas czyhają. Równie dobrze prowadzi się poza miastem, ponieważ jest dobrze przystosowany do warunków, jakich możemy się tam spodziewać. Ogólny wygląd wózka Cybex Balios M aż nadto przypomina popularny wózek Balios S i mimo że na pierwszy rzut oka wydają się one dokładnie takie same, to istnieje kilka zasadniczych różnic między nimi. Każdy z pewnością wybierze swojego wymarzonego Baliosa, który zaskakuje swoją elegancją oraz płynnością jazdy.

Cybex Balios M

Prosty, ale i efektywny design wózka Cybex Balios M.

Wygląd wózka Balios M jest prosty i nie zawiera żadnych zbędnych dodatków. Taka forma wózka powinna zdecydowanie odpowiadać większości rodziców. Cybex Balios M zachowany jest w klasycznych kształtach, a jego forma nie różni się niczym od innych wózków spacerowych. Zdecydowanie fajnym dodatkiem są dwa okienka w budce wózka, zlokalizowane po lewej, jak i po prawej stronie. Dodatkowo istnieje również możliwość rozpięcia zamka i rozłożenia budki XXL. Powiększona budka zawiera siateczkowe okienko, które zapewni doskonałą wenylację twojemu dziecku. Zintegrowana budka XXL posiada filtr przeciwsłoneczny UVP50+ dlatego bardzo dobrze chroni przed słońcem, deszczem i wiatrem.

Cybex Balios M

Cztery amortyzowane wysokiej jakości gumowe koła.

Terenowe koła w Cybex Balios M przystosowane są do jazdy po każdej nawierzchni – bardzo dobrze sprawdzą się w mieście jak i poza nim. Wykonane są z wysokiej jakości gumy, wypełnione pianką odporne są na przebicia. Duże i szerokie, amortyzowane koła zapewniają najwyższy komfort podróży.

Cybex Balios M

Regulacja siedziska, podnóżka i rączki w Cybex Balios M.

Siedzisko posiada trzy stopnie regulacji – siedzący, półleżący i leżący w pozycji najlepszej do snu. Odwracane siedzisko można zamontować przodem bądź tyłem w zależności od kierunku jazdy. Siedzisko posiada regulacje w obu kierunkach jazdy. Podnóżek w Cybex Balios M posiada trzy stopnie regulacji co pozwala na jeszcze bardziej komfortowe podróżowanie. W rączce dostępne są dla nas trzy stopnie regulacji dzięki czemu możemy dostosować jej wysokość do własnych potrzeb i upodobań.

Przełożone siedzisko:

Cybex Balios M

Wszystkie możliwości regulacji przedstawione są na poniższym filmie – Recenzja Cybex Balios M.

Powiększana budka XXL w wózku Cybex Balios M.

Dla zwiększenia naszego komfortu użytkowania wózek posiada trzy stopnie regulacji budki oraz możliwość rozpięcia zamka co pozwoli nam na powiększenie budki do rozmiaru XXL. Po takiej czynności uzyskujemy okienko wentylacyjne jak i zapewniamy dziecku dodatkową ochronę przed wiatrem i promieniowaniem UV.

Cybex Balios M

Poniżej znajduje się film, który pokazuje jak rozłożyć budkę XXL.

Bezpieczeństwo najwyższej klasy dzięki rozwiązaniom w Cybex Balios M.

Cybex Balios M posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które zabezpieczają dziecko przed wysunięciem się z wózka. W wózku dostępny jest również hamulec, dzięki któremu wózek nie jest w stanie przemieścić się bez naszej wiedzy. W zestawie jest również pałąk, który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo twojemu dziecku.

Cybex Balios M

Pałąk posiada możliwość demontażu, która jest ukazana na poniższym filmie.

Wózek Cybex Balios M – idealny w podróży.

Wózek posiada cztery amortyzowane piankowe koła. Dzięki zastosowaniu pianki koła są niemożliwe do przebicia, co jest niezaprzeczalnym atutem Baliosa M. Do wózka można dokupić gondolę, która pozwoli nam na przewożenie mniejszych dzieci. Balios M posiada okienko wentylacyjne, co pozwala na idealną wentylację. Wózek dzięki swoim amortyzowanym kołom pozwala na jazdę w każdych warunkach – miasto czy leśne ścieżki nie są mu straszne. Budka ochroni dziecko przed porywistym wiatrem, jak i szkodliwymi promieniami ultrafioletowymi. Wózek Cybex Balios M posiada ogromny koszyk, dzięki któremu możemy przewozić wszystkie potrzebne nam przedmioty.

Cybex Balios M

Składanie wózka jedną ręką do pozycji wolnostojącej w Cybex Balios M.

Składanie odbywa się przy użyciu jednej ręki. Dzięki sprawniejszemu mechanizmowi możemy w szybszym czasie złożyć wózek do kompaktowych rozmiarów i pozycji wolnostojącej. Wózek posiada także zabezpieczenie przed rozłożeniem przy przenoszeniu go w inne miejsce. Składanie jest bardzo proste i intuicyjne dokładnie tak samo, jak w przypadku Balios S. Poniżej nasz film instruktażowy, który pokazuje walory Baliosa, jak i jego składanie.

Różnice pomiędzy wózkami Cybex Balios M a Balios S.

Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że bardzo siebie przypominają, to jednak po głębszej analizie możemy śmiało powiedzieć, że są to dokładnie dwa odrębne modele i jest między nimi kilka różnic, które postaram się przybliżyć, by każdy mógł wybrać dla siebie odpowiedni model, który spełni wszystkie oczekiwania.

 • Składanie w obu wózkach odbywa się przy pomocy jednej ręki, jednak znaczącą różnicą między nimi jest umiejscowienie mechanizmu, który dostępny jest dla nas w innych miejscach. W wózku Cybex Balios M przycisk został umiejscowiony pod siedziskiem, a w Cybex Balios S zauważamy przycisk na środku rączki, co na pewno jest dla nas prostsze i dzięki temu możemy szybciej i sprawniej złożyć wózek. Ponadto jest to dla nas duże ułatwienie i wprowadza nas to w zupełnie inny komfort użytkowania.
 • Inne zaczepy w stelażu w które montujemy gondole oraz siedziska.
 • Wygląd ram – wózki różnią się designem więc wedle swoich upodobań możemy wybrać dla siebie odpowiedni wygląd, który spełni nasze oczekiwania pod względem wizualnym.
 • Siedzisko spacerowe – w wózku Balios S mamy możliwość rozłożenia siedziska do kąta 180 i dostępne są dla nas aż cztery pozycje ustawienia siedziska, a Balios M to tzw. kubełek, który ma ustalony jeden kąt i gdy nasze dziecko uśnie przechylamy całość na stelażu.
 • Do wózka Cybex Balios S i Cybex Balios M możemy dokupić gondole, która pasuje do wybranego modelu.

Przejdźmy do strony technicznej Cybexa Baliosa M:

Wymiary:

 • Długość oparcia: 50cm,
 • Szerokość siedziska: 33cm,
 • Głębokość siedziska: 23cm,
 • Długość podnóżka: 20cm,
 • Głębokość podnóżka: 9cm.

Cybex Balios M

Wymiary kół:

 • Koła przednie: 19cm,
 • Koła tylne: 28cm.

Cybex Balios M

Wymiary po złożeniu:

 • Wysokość: 81cm,
 • Szerokość 60cm,
 • Długość 42cm.

Cybex Balios M

Zobacz najlepszą ofertę na Ceneo.

Moja ocena tego produktu:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Cybex Balios M
Ocena
51star1star1star1star1star