Pokochaj miasto na nowo z innowacyjnym wózkiem spacerowym X-Lander X-Cite z oświetleniem LED.

Czasami miasto stanowi poważne wyzwanie dla nas, a tym bardziej dla naszego wózka. Manewrowanie po chodnikach, przejścia między uliczkami, dużo schodów i podjazdów to nie lada wyzwanie! Tym razem pod lupę bierzemy kompaktowy miejski wózek X-Lander X-Cite, który jest wręcz stworzony, by zapewnić nam największy komfort jazdy w mieście. X-Cite zapewni nam lekką i przyjemną jazdę. Wózek jest tak lekki i poręczny, że bez problemu możemy zabrać go na zakupy lub w nasze ulubione miejsca. Każda napotkana przez nas przeszkoda nie jest nam straszna, gdy mamy wózek X-Lander X-Cite!

X-Lander X-Cite

X-Lander X-Cite i jego ogólna prezentacja.

Prosty w swojej elegancji, kompaktowy wózek na aluminiowej ramie, która jest lekka i wytrzymała. Siedzisko zostało wykonane z największą precyzją, posiada wzmocnione szwy i podwójnie wypełnienie siedziska. X-Cite posiada teleskopową rączkę, która została obszyta ekoskórą – dodaje mu ona szyku i zapewnia nam lepszą przyczepność oraz wygodę prowadzenia. Rączkę z łatwością można regulować przy pomocy tylko jednej ręki. Dodatkowo mamy pojemny kosz na zakupy, który możemy dostosować do naszych wymagań i zmienić jego rozmiar. Małe czy duże zakupy – każde zmieszczą się w X-Landerze X-Cite!

X-Lander X-Cite

Budka, siedzisko i podnóżek w X-Lander X-Cite.

W trosce o komfort nasz i naszego dziecka budka posiada trzy stopnie regulacji. Dzięki dodatkowemu zameczkowi możemy z łatwością ją powiększyć. Wózek posiada również daszek z przodu, który chroni nasze dziecko przed słońcem i ostrym wiatrem. Z tyłu znajduje się okienko wentylacyjne. Z boku budki dodane zostały dodatkowe odblaski, które zapewniają bezpieczeństwo po zmroku. Wózek posiada również ukryte kieszonki w budce, w które możemy schować nasze drobiazgi. X-Cite zapewnia nam trzy poziomową regulację siedziska oraz sprawne odwrócenie małego pasażera przodem bądź tyłem do rodzica. W siedzisku zostały umieszczone pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które zostały zaprojektowane w celu ochrony naszej pociechy. Regulacja dopasowana do wzrostu dziecka. W podnóżku znajdują się diody LED, które zapewniają nam lepszą widoczność i bezpieczeństwo po zmroku, moim zdaniem to super funkcjonalność. Podnóżek możemy ustawić w trzech pozycjach, aby to zrobić naciskamy guziki, które umieszczone są po bokach podnóżka.

Szybkie i proste składanie X-Lander X-Cite bo liczy się czas.

Wózek zapewnia nam łatwe składanie w naprawdę ekspresowym tempie, dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i bardzo lekkiej po złożeniu wózek nie sprawia najmniejszych kłopotów i możemy przenieść go, gdzie tylko chcemy. Warto wspomnieć, że zajmuje on mało miejsca, co jest ogromnym plusem. Dodatkowo wózek posiada spinanie ramy, które zabezpieczają wózek przed ponownym rozłożeniem.

X-Lander X-Cite

Nasza recenzja wózka X-Lander X-Cite na YouTube.

Tekstowa recenzja to dla ciebie za mało? Nasze opisy i zdjęcia nie rozwiewają wszelkich twoich wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji na YouTubie. W poniższym filmie znajdziesz między innymi: ogólną prezentację wyglądu wózka, prezentację 360 stopni, która pozwoli Ci na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Oprócz tego zobaczysz tam wszelkie możliwe regulacje w wózku X-Cite oraz jego składanie. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Koła, system Quick Release X-Lander X-Cite.

Koła posiadają hamulec postojowy, dzięki któremu możemy zabezpieczyć wózek. Zdejmują się bardzo łatwo dzięki systemowi Quick Release i bez problemu w szybkim czasie gotowe są do mycia.

X-Lander X-Cite

Zobacz najlepszą ofertę na Ceneo.

Moja ocena tego produktu to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
X-Lander X-Cite
Ocena
51star1star1star1star1star