Zwinny i efektywny Britax B-Lite pozwala na bezproblemowe spacery w mieście, jak i poza nim. Jego mały rozmiar daje możliwość podróżowania z nim komunikacją miejską.

Wróciła w końcu ładna, słoneczna pogoda więc zabraliśmy się do kolejnej recenzji. Tym razem mogliśmy przetestować dla Was wózek Britax B-Lite. Według producenta wózek jest zwinny, lekki i zapewnia nam niezwykłą łatwość w jego prowadzeniu… a jak jest w rzeczywistości? Chcąc sprawdzić jego możliwości, udaliśmy się do najbliższego parku, w którym sprawdził się całkiem nieźle. Nie mieliśmy żadnego problemu z obsługą wózka, jak i z jego prowadzeniem. Wygląd Britaxa B-Lite jest prosty, nie posiada on żadnych zbędnych elementów. Wózek zdecydowanie nie wyróżnia się z tłumu i nie każdemu przypadnie do gustu. Jednak ta prosta konstrukcja ma bardzo wiele zalet, które przedstawimy wam w dalszej części tej recenzji.

Britax B-Lite

Britax B-Lite: Podróżowanie z rodziną jest prostsze niż kiedykolwiek.

Wózek jest lekki i zwinny. To świetny towarzysz, z którym wygodnie możemy przemierzać miejskie uliczki, ale nie tylko. Dzięki temu, że jest niewielkich rozmiarów, dobrze sprawdza się w miejskim tłoku i pozwala nam na jego łatwe i zwinne prowadzenie. Britax B-Lite jest kompatybilny z systemem podróżnym, co tylko potwierdza fakt, że jest najlepszym przyjacielem rodziny w podróży. Dodatkowy komfort podróżowania zapewnia miękka, piankowa rączka.

Britax B-Lite

Super-proste składanie wózka Britax B-Lite.

Kiedy nadszedł w końcu czas na złożenie wózka, nie myśleliśmy, że będzie to takie szybkie i proste. Wózek po złożeniu jest lekki i kompaktowy, możemy go z łatwością przenieść i nie sprawi nam to żadnego, nawet najmniejszego problemu. System pozwala nam na złożenie wózka w dosłownie trzy sekundy i to przy pomocy tylko jednej ręki. Britax B-Lite po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, za co dostaje od nas ogromnego plusa. Automatyczny zatrzask, który blokuje się po złożeniu, daje nam pewność, że wózek nie rozłoży się w momencie, w którym byśmy tego nie chcieli.

Łatwa regulacja budki, siedziska i oparcia.

Podczas spaceru w upalne, słoneczne dni wózek Britax B-Lite zapewnia nam doskonałą ochronę UPF 50+. Osłoni ona naszego małego pasażera przed niechcianymi i szkodliwymi promieniami słonecznymi. Dzięki osłonie nasze dziecko poczuje się komfortowo. Siedzisko zostało wzbogacone w siateczkowe panele po bokach, co pozwala na lepszy dostęp świeżego powietrza. W trosce o nasze dziecko i jego wygodę dostępne jest regulowane oparcie i regulowana podpórka na łydki. Oparcie można ustawić do pozycji leżącej lub siedzącej. Regulacja jest bezstopniowa, siedzisko jest opuszczane przy pomocy paska.

Britax B-Lite

Prezentacja regulacji siedziska:

Pojemny koszyk i obrotowe, piankowe koła.

Kosz pomieści aż 7 kilogramów. Nie musisz się więc obawiać o rzeczy, których potrzebujesz – z łatwością zmieści się tutaj wszystko. Wózek posiada opony odporne na przebicia. Przednie koła posiadają zarówno tryb obrotowy, jak i blokadę do jazdy na wprost. Nie musisz więc martwić się o warunki jazdy. W każdym momencie możesz zmienić tryb, nie przeszkadzając przy tym dziecku.

Britax B-Lite

Britax B-Lite: Bezpieczeństwo i wygoda to podstawa.

W celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa dla naszej rosnącej pociechy dostępne są pasy bezpieczeństwa, które mogą być dopasowane do różnych wysokości. Mogąc służyć dzieciom do wagi 15 kilogramów. Miękkie nakładki na pasy zapewniają najwyższy komfort naszemu dziecku. Przy tych udogodnieniach rodzic nie musi obawiać się o bezpieczeństwo i wygodę swojego dziecka – jest ono na bardzo wysokim poziomie. Żeby zapewnić twojemu dziecku jeszcze większy komfort w podróży, wózek posiada podporę na nóżki.

Britax B-Lite

Nasza recenzja wózka Britax B-Lite na YouTube.

Tekstowa recenzja to dla ciebie za mało? Nasze opisy i zdjęcia nie rozwiewają wszelkich twoich wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji na Youtubie. Na poniższym filmie znajdziesz między innymi: ogólną prezentację wyglądu wózka, prezentację 360 stopni, która pozwoli Ci na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Oprócz tego zobaczysz tam wszelkie możliwe regulacje w wózku Britax B-Lite oraz jego składanie. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz najlepszą ofertę na Ceneo.

Moja ocena tego produktu to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Britax B-Lite
Ocena
41star1star1star1stargray