Interesująca, lekka konstrukcja: wózek Cybex Eezy S Fashion Gold w najnowszej kolekcji oferuje wygodną i płynną jazdę zarówno w mieście jak i w terenie.

Wózki marki Cybex nie przestają mnie zaskakiwać i tym razem prościutko w moje rączki wpadł Cybex Eezy S Fashion Gold. Wózek prezentuje się bardzo interesująco, a pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to jego malutki rozmiar. Nie bez przyczyny mówi się, że to co małe jest piękne. Lekki, zwinny, kompaktowy i wszystkim dobrze znany wózek teraz w najnowszym wydaniu na pewno zachwyca, a wszystko to za sprawą napisów, które znajdują się na tapicerce. Dzięki skórzanej wstawce, wózek prezentuje się bardzo elegancko, mimo jego sportowego, luźnego wyglądu. Cybex Eezy S Fashion Gold

Wózek Cybex Eezy S Fashion Gold i jego ogólny desing.

Eezy S Fashion Gold jak już wcześniej wspomniałam prezentuje się bardzo ciekawie. Na materiał wózka zostały naniesione napisy takie jak: Passion, Respect, Family, Love i wiele innych, które na pewno są zarysem wartości, którymi kierują się rodzice. Dodane zostały również “skórzane”, modne i eleganckie wstawki, które zostały wykonane z ekoskóry. Ponadto srebrny, matowy stelaż i ciemne siedzisko to naprawdę dobre połączenie. Mnie osobiście wózek zachwycił swoim wyglądem, który jest niepowtarzalny i zdecydowanie wyjątkowy. Kolekcja Fashion Gold posiada aż cztery dostępne do wyboru warianty kolorów, są to: Respect Green, Trust Blue, Strenght Dark Grey, Love Red. Cybex Eezy S Fashion Gold

Wysokiej jakości oddychające materiały w Eezy S.

Wózek wykonany jest ze świetnej jakości materiałów – lekkich, wytrzymałych i wysokich jakościowo. Siedzisko jest bardzo mięciutkie, dzięki czemu wózek jest wyjątkowo wygodny. Oparcie spacerówki można regulować i rozłożyć do wygodnej pozycji półleżącej. Regulacja oparcia znajduje się z tyłu wózka, jest ona bezstopniowa. Co warto zaznaczyć, siedzisko może być pochylane razem z dzieckiem w wózku.

Lekkość i zwinność w warunkach miejskich.

Wózek waży 7.7kg, dzięki czemu nie ma problemu z jego przenoszeniem. Przednie koła Eezy S są skrętne, co gwarantuje jego doskonałe prowadzenie. Amortyzacja niweluje wstrząsy na nierównym podłożu, pozwala to na spokojny sen twojemu dziecku podczas podróży. Wózek ma miękkie zawieszenie przednie i tylne. Dodatkowym atutem Eezy S Fashion Gold jest plastikowa rączka, przy pomocy której możemy w wygodny sposób przenosić wózek po złożeniu. Cybex Eezy S Fashion Gold

Banalnie prosty system składania jedną ręką do małych rozmiarów.

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Fashion Gold łatwo się składa, dzięki czemu można to zrobić jedną ręką. Spacerówkę można postawić w pozycji pionowej lub poziomej. Złożony wózek wyposażony jest w wygodną rączkę do przenoszenia i blokadę przed samoczynnym rozłożeniem. Kompaktowy wózek po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu bez trudu zmieścisz go nawet w małym bagażniku. Lekkość wózka pozwala na jego bezproblemowe przenoszenie.

Nie martw się o bezpieczeństwo swojego dziecka: Europejska norma EN 1888.

Wózek Cybex Eezy S wyposażony jest w solidne pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie powstrzymają nawet wyjątkowo energiczne dziecko przed przypadkowym wysunięciem się z wózka. Pasy posiadają miękkie ochraniacze, chroniące delikatne ramiona dziecka przed otarciami. Z tym wózkiem nigdy więcej nie będziecie obawiali się o bezpieczeństwo swojej pociechy. Posiada także skuteczny hamulec, dzięki któremu wózek nigdy sam nie odjedzie.

Szeroka budka z filtrem UVP 50+ ochroni twoje dziecko przed słońcem.

Siedzisko spacerówki Cybex Eezy S wyposażone jest w szeroką, regulowaną budkę. Posiada ona rozkładany daszek przedni, który ochroni dziecko przed słońcem padającym z przodu, w razie potrzeby daszek można schować, aby dziecko widziało więcej otaczającego je świata. Budka pokryta jest materiałem zawierającym filtr UVP 50+, który zapewnia dziecku jeszcze lepszą ochronę przed szkodliwymi promieniami. Dzięki budce z ochroną UV nie potrzebujecie parasolki do wózka.

Nasza recenzja wózka Cybex Eezy S Fashion Gold na YouTube.

Tekstowa recenzja to dla ciebie za mało? Nasze opisy i zdjęcia nie rozwiewają wszelkich twoich wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji na Youtubie. W poniższym filmie znajdziesz między innymi: ogólną prezentację wyglądu wózka, prezentację 360 stopni, która pozwoli Ci na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Oprócz tego zobaczysz tam wszelkie możliwe regulacje w wózku Eezy S oraz jego składanie. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Przejdźmy do strony technicznej tego produktu:

Wymiary:

  • Długość: 85cm,
  • Szerokość: 45cm,
  • Wysokość: 103cm.
Cybex Eezy S Fashion Gold

Szczegółowe wymiary:

  • Długość oparcia: 71cm,
  • Szerokość siedziska: 28cm,
  • Głębokość siedziska: 26cm,
  • Szerokość przedniej osi: 45cm.
Cybex Eezy S Fashion Gold

Wymiary po złożeniu:

  • Wysokość: 53cm,
  • Szerokość: 45cm,
  • Głębokość: 25cm.
Cybex Eezy S Fashion Gold

Zobacz najlepszą ofertę na Ceneo.

Moja ocena tego wózka to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Cybex Eezy S Fashion Gold
Ocena
51star1star1star1star1star