Maxi-Cosi Lara to wózek przeznaczony na podniebne podróże. Jego małe wymiary po złożeniu zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego rodzica.

W końcu przyszedł czas na przetestowanie dla was wózka Maxi-Cosi Lara, który wpisuje się w aktualny temat podróżowania. Pogoda dopisuje, chętnie wybieramy się z naszymi pociechami na wakacje i dobrze by było, gdyby nasz wózek spełniał swoją funkcję w podróżach, żeby nie był naszym utrapieniem. Maxi-Cosi Lara jest wręcz idealnym towarzyszem, wózek jest lekki, pojemny a przede wszystkim poręczny, po złożeniu wózek staje się niewielki, a co za tym idzie, nie potrzebuje dużo miejsca i możemy przechowywać go w naprawdę ciasnych pomieszczeniach. Dodatkowo po złożeniu ukazuje nam się pasek, dzięki któremu możemy przenosić wózek na naszym ramieniu. Jeśli do tej pory zastanawialiście się nad wózkiem, który dobrze sprawdzi się w wypadzie za miasto, to macie odpowiedz. Wyglądem nie wyróżnia się z tłumu, ale nie o to chodzi, ważne, że jest funkcjonalny i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Maxi-Cosi Lara

Najwyższej klasy komfort – czyli siedzisko, budka i pasy bezpieczeństwa.

Wózek Maxi-Cosi Lara posiada przestronne, wysokie i dodatkowo watowane siedzisko, które sprawi, że twoje dziecko poczuje jeszcze większy komfort podróżowania niż dotychczas. Z tyłu można znaleźć suwak, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostosować pozycje ustawienia siedziska do potrzeb naszego malucha. Daszek, który znajduje się w wózku, posiada filtr przeciwsłoneczny UV 50+. Budka w spacerówce rozkłada się aż 5 razy, co na pewno zalicza się do korzyści, które może nam zapewnić ten wózek. Pasy bezpieczeństwa, które są w wózku, gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa naszego malucha i zabezpieczają go przed zsunięciem się z wózka. 

Koła i dwa kosze na zakupy w Maxi-Cosi Lara.

W wózku spacerowym możemy się spodziewać kół wysokiej jakości. Koła są zwrotne, dzięki czemu możemy z łatwością prowadzić wózek. Wszystkie cztery koła posiadają amortyzację. Przednie koła dają nam możliwość blokady do jazdy na wprost. Dzięki zastosowaniu silnego hamulca nożnego w Maxi-Cosi Lara mamy pewność, że wózek sam nigdzie nie odjedzie. Kosz, a raczej dwa kosze, które są w wózku, są dla nas łatwo dostępne, i pojemne. Wiadomo, że w podróży często wychodzimy na cały dzień z dzieckiem i ważne jest to, żeby zabrać najpotrzebniejsze rzeczy i mieć gdzie to włożyć, dwa pojemne kosze znacznie nam to ułatwiają.

Maxi-Cosi Lara

Proste składanie wózka Maxi-Cosi Lara.

Wózek spacerowy nie sprawia żadnego problemu w składaniu, jest to bardzo szybki proces, w mgnieniu oka możemy złożyć go do naprawdę niewielkich rozmiarów. Wózek po złożeniu staje się kompaktowy i jak już wcześniej wspomniałam, możemy go przechowywać w małych pomieszczeniach. Istotną informacją jest to, że wózek waży tylko 6.3 kg, czyli mniej, niż podobny do niego Cybex Eezy S.

Tak wygląda wózek Maxi-Cosi Lara po złożeniu:

Maxi-Cosi Lara

Łatwe przenoszenie wózka Maxi-Cosi Lara.

Wózek po złożeniu jest bardzo mały, dzięki czemu możemy przenosić go bez żadnych trudności. Lara posiada także pasek, który pozwala przenosić ją zawieszoną na ramieniu. Problemu także nie sprawi przenoszenie wózka w ręce, ponieważ jest on bardzo lekki.

Maxi-Cosi Lara

Rozkładane siedzisko w Maxi-Cosi Lara.

Wózek posiada możliwość rozłożenia siedziska w pozycji do spania. Jest to regulacja stopniowa, mamy dwie możliwości: pozycja siedząca i leżąca. Aby rozłożyć siedzisko należy odpiąć klips, który znajduje się z tyłu wózka.

Nasza recenzja wózka Maxi-Cosi Lara Sport na YouTube.

Tekstowa recenzja to dla ciebie za mało? Nasze opisy i zdjęcia nie rozwiewają wszelkich twoich wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji na YouTubie. W poniższym filmie znajdziesz między innymi: ogólną prezentację wyglądu wózka, prezentację 360 stopni, która pozwoli Ci na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Oprócz tego zobaczysz tam wszelkie możliwe regulacje w wózku Lara oraz jego składanie. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz najlepszą ofertę na Ceneo.

Moja ocena tego produktu to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Maxi-Cosi Lara
Ocena
51star1star1star1star1star