Pierwszy w historii wózek z napędem elektrycznym Cybex e-Priam – innowacyjny w każdym calu.

Dzisiaj przyszedł czas na naszego technologicznego rodzynka. e-Priam może pochwalić się nowoczesnym designem, jak i technologią, które poprzez wspólne połączenie tworzą wyjątkową, spójną całość. e-Priam na pewno wyróżnia się spośród innych wózków, idealnie przypasuje młodym, nowoczesnym rodzicom, którzy podążają za światem mody i lubią wyróżniać się spośród tłumu. Z takim wózkiem nie ma opcji pozostać w cieniu. Dzięki temu, że Cybex poszedł o krok naprzód, możemy cieszyć się jeszcze bardziej z długich spacerów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego wspomagania rodzic nie musi martwić się o to, czy poradzi sobie, chociażby z wjazdem pod górę. Cybex oferuje nam możliwość wyboru czterech ram i obszerną kolorystykę co jest ogromnym plusem, gdyż możemy skonfigurować sobie wózek według własnego upodobania.

Cybex e-Priam

Wspomaganie podczas jazdy w górę.

Po uruchomieniu funkcji wspomagania dzięki przełącznikowi, który znajduje się na tylnej osi przy lewym kole, wózek monitoruje naszą siłę nacisku i ułatwia nam wjazd pod stromą górę. Jest to ogromne ułatwienie dla kobiet, które są drobniejszej postury, ale nie tylko. Z e-Priamem także zjechanie z góry to sama przyjemność. Dzięki systemowi wspomagania wózek odpowiednio hamuje podczas zjazdu ze stromych wzniesień. Cybex e-Priam to istny must have na rodzinne wypady poza miasto. Idealnie sprawdzi się na kłopotliwym dla nas terenie takim jak leśne ścieżki, nierówne chodniki, a nawet zaśnieżone ulice. Z takim towarzyszem jak e-Priam nie musimy się już o nic martwić, a nasze podróżowanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe niż dotychczas.

Zalety wózka e-Priam z napędem elektrycznym.

Według mnie największą zaletą wózka jest wspomaganie. Dzięki takiemu zastosowaniu nie musimy obawiać się męczącego wjazdu bądź też zjazdu ze stromych powierzchni. Wózek sprawdza się świetnie na każdym podłożu, nawet na tym niewymagającym. Dzięki wbudowanej baterii na tylnej osi wózek wydaję się bardziej stabilny niż inne, jednakże z drugiej strony jest on przez to dużo masywniejszy. System wspomagania można włączyć lub wyłączyć w zależności od potrzeby. Ładowanie baterii zajmuję około 6 godzin. Jeśli jesteśmy na długim spacerze, możemy szybko wymienić wyładowaną baterię, ponieważ posiada ona opcję demontażu. Zestaw zawiera jedną baterię oraz przewód służący do ładowania.

Cybex e-Priam

Budka przeciwsłoneczna UPF50+ w wózku Cybex e-Priam.

Budka wózka dzięki UPF50+ zapewni naszemu dziecku wystarczająco dobrą ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, ale także przed silnym wiatrem. W razie potrzeby dzięki przewiewnej siateczce możemy zapewnić dodatkową cyrkulację powietrza w upalne dni. Gondola posiada także widok panoramiczny, dzięki któremu nasza pociecha może z zaciekawieniem obserwować otaczający ją świat. Obydwa okienka w budce otwiera się indywidualnie i w zależności od potrzeby. Gondola Lux została wykonana z wysokiej jakości materiału. Jest to 100% bawełny!

Cztery wysokiej jakości amortyzowane koła Cybex e-Priam.

Wszystkie cztery koła posiadają amortyzacje. Przednie koła można zablokować do jazdy na wprost. Koła są bezdętkowe i zostały wypełnione specjalnym gumowym wkładem, a co to dla nas oznacza? A to, że dzięki takiemu zastosowaniu nie jest możliwe, aby koła mogły się przebić. Dzięki zastosowanej amortyzacji mogłam przyjemnie prowadzić wózek po różnych nawierzchniach od tych mniej wymagających po te trochę bardziej. Tak jak w poprzednich modelach przednie koła można wymienić na narty. Również w razie potrzeby możemy w mgnieniu oka zdemontować wszystkie cztery koła.

Cybex e-Priam

Cybex e-Priam i jego pakowny kosz na zakupy.

Koszyk, który znajduje się w wózku jest bardzo pojemny. Klapę zapina się na małe magnesy, to dzięki nim kosz możemy przedłużyć, a co za tym idzie wrzucić naprawdę ogromną ilość rzeczy. Od dzisiaj nie musisz się martwić ani o zakupy, ani o zabawki. Materiał jest elastyczny i dość rozciągliwy.

Proste i szybkie składanie wózka e-Priam.

Żeby złożyć wózek, najpierw trzeba ściągnąć gondolę. Po ściągnięciu sama rama składa się tak samo, jak w przypadku Cybex Priam 2.0, czyli najpierw składamy rączkę, trzymając dwa guziki, które umieszczone są na środku i puszczamy. Złożenie wózka to kwestia pewnego ruchu, musimy to po prostu wyczuć. Ja zawsze mam największy problem ze składaniem, ale od czego są nasi mężczyźni! :-)

Nasza recenzja wózka Cybex e-Priam na YouTube.

Tekstowa recenzja to dla ciebie za mało? Nasze opisy i zdjęcia nie rozwiewają wszelkich twoich wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji na Youtubie. W poniższym filmie znajdziesz między innymi: ogólną prezentację wyglądu wózka, prezentację 360 stopni, która pozwoli Ci na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Oprócz tego zobaczysz tam wszelkie możliwe regulacje w wózku Cybex e-Priam oraz jego składanie. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz najlepszą ofertę na Ceneo.

Zobacz również recenzję Cybex Priam 2.0 Spring Blossom.

Moja ocena tego produktu to:

Podsumowanie
Data oceny
Nazwa produktu
Cybex e-Priam
Ocena
51star1star1star1star1star